Odkurzacze centralne

systemy centralnego odkurzania tel. 509 422 738

Odkurzacz centralny to komfort, funkcjonalność i korzyści dla domowników nie do pobicia w porównaniu z tradycyjnym odkurzaczem.

Najistotniejszą cechą odkurzacza centralnego, która zdecydowanie wyróżnia go na tle odkurzaczy przenośnych jest całkowite wyeliminowanie cyrkulacji użytego zassanego powietrza. O ile w najdoskonalszym nawet modelu odkurzacza tradycyjnego powietrze przechodzące przez worek z kurzem lub filtr wydmuchiwane jest z powrotem do pomieszczenia, o tyle odkurzacz centralny po oczyszczeniu odprowadza je systemem przewodów bezpowrotnie na zewnątrz budynku. Chyba już każdy w tym momencie wie, jaka jest największa korzyść z posiadania takiego odkurzacza centralnego.

Dzięki temu powietrze, którym oddychamy w domu będzie idealnie czyste, bez żadnych zanieczyszczeń, najmniejszych drobin pyłu czy milionów mikroskopijnej wielkości drobnoustrojów (roztocza). W tym miejscu odetchnąć z ulgą mogą przede wszystkim alergicy.

Odkurzacz centralny pracuje także niemal bezgłośnie, dzięki umieszczeniu jednostki centralnej (silnik oraz zbiornik na zanieczyszczenia) w pomieszczeniu odległym od części mieszkalnej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. odkurzacze centralne, akcesoria instalacyjne, gniazda oraz wyposażenie do sprzątania. Wykonujemy instalacje i sprzedajemy najlepsze odkurzacze centralne na rynku.
Oferujemy również montaż systemów centralnego odkurzania w budynkach jedno i wielorodzinnych, użyteczności publicznej i przemysłowych.

Powiedz nam czego oczekujesz a dobierzemy najodpowiedniejszy dla Ciebie sprzęt, z którego będziesz zadowolony przez szereg długich lat.

Sprzedajemy i montujemy odkurzacze centralne: Beam

Zapraszamy do skorzystania z usług:
  montaż instalacji centralnego odkurzania (Beam)
  montaż centrali odkurzacza

Kontakt »

Oto teren na którym świadczymy nasze usługi: woj. łódzkie Bełchatów, Brzeziny, Kutno, Łask, Łęczyca, Łowicz, Łódź, Opoczno, Pabianice, Pajęczno, Piotrków Trybunalski, Poddębice, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Wieruszów, Zduńska Wola, Zgierz, woj. śląskie: Częstochowa, Kłobuck, woj świętokrzyskie: Włoszczowa, Końskie, woj. wielkopolskie: Kępno, Ostrzeszów, woj. opolskie Kluczbork, Olesno,